Drukarnia TOPQ
Koszulki Nadruk na koszulkach Odzież Odzież reklamowa

Drukarnia TOPQ

Charakterystyka firmy

Pracownicy naszej firmy z największą przyjemnością zajmą się stworzeniem projektu i wykonaniem stylowego nadruku na tekstyliach. Przeszło 10 lat działania w branży pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz na poznanie najlepszych metod stosowanych przy nadruku na koszulkach. Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma klientami, a w trosce o ich dobro pozwalamy im na samodzielny wybór kroju, koloru oraz materiału na którym nadruki będą wykonywane.

Każde z zamówień zostaje odpowiednio przedyskutowane, a następnie wspólnie wybieramy najlepszą możliwą metodę druku adekwatnie do indywidualnych preferencji naszych klientów. Szczegóły oraz pełna oferta dostępna na naszej stronie. Zapewnij swojej firmie dobry wizerunek – zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w temacie nadruk na odzieży firmowej metodą sitodruk warszawa. Działamy w branży od przeszło 10 lat dzięki czemu pozwala to na świadczenie najwyższej jakości usług naszym klientom. Nadruki na koszulkach to świetny pomysł na wyróżnienie swoich ludzi na eventach reklamowych, imprezach firmowych i tak dalej. Do tej pory udało nam się współpracować z wieloma klientami, którzy nie kryli satysfakcji z otrzymanej odzieży z nadrukiem.

Stosujemy różne metody m.in sitodruk (przy nakładzie 30 sztuk i więcej), druk cyfrowy DTG, a oprócz tego wykonujemy nadruki w full kolorze przy pomocy drukarki japońskiej firmy Brother (model GTX). Przed przystąpieniem do realizacji projektu wybieramy odpowiednią technikę by zapewnić dobrą jakość w stosunku do ceny. Więcej informacji oraz szczegółowa oferta dostępna na naszej stronie internetowej.

Podstawowe informacje na temat Drukarnia TOPQ

Firma: Drukarnia TOPQ

NIP: 7182138020

Adres: Geodetów 21A, 80-298 Gdańsk

Strona www: https://topq.pl/

Kategorie: Usługi > Nadruk na koszulkach, Odzież > Koszulki, Odzież > Odzież reklamowa

Aktualizacja: 05-11-2020, godz.: 16:38

Oferta

  • nadruk na koszulkach
  • nadruk reklamy na odzieży firmowej
  • drukarnia materiałów reklamowych

Galeria

przygotowanie projektu do druku

Znajdź na mapie

Wyślij wiadomość do Drukarnia TOPQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *